PLACHTY NA ALTÁNKY

Plachty na altánky na mieru pre vás

Vyrábame plachty na altánky podľa individuálnych potrieb zákazníkov. Pekný altánok je potrebné spoľahlivo pokryť. Naše plachty na altánky odolajú dažďom, vetru či silnému slnečnému žiareniu. Pri adekvátne dimenzovanej konštrukcie je plachty na altánky možné používať celoročne, aj keď vonku sneží.

Naše plachty na altánky

Plachty na altánky sú vyrábané z vysokokvalitných materiálov tak, aby vám vydržali spoľahlivo slúžiť dlhé roky. Vyrábame tiež plachtové clony, vďaka ktorým bude vaša ochrana pred vplyvmi počasia bezchybná.

Plachty na altánky s všestranným použitím

Vyrábame i plachty na prekrývanie pavilónov a terás či nepremokavé plachty na hojdacie strechy. Plachty používané na bočných stenách vyrábame z priehľadnej fólie a naše výrobky umožňujú pokrytie aj horných konštrukcií. Plachty na altánky vyrábame i pre potreby prístreškov s drevenou či kovovou konštrukciou, ktoré sú vypínané pomocou elastického lana. Skvelým riešením sú napríklad i pre reštaurácie a hotely. V našej ponuke nájdete i výsuvné markízy v rôznych a rozmeroch farbách s ručným alebo elektrickým ovládaním. Na výrobu plachiet na altánky sme špecialistami. Pozrite si aj naše autoplachty, žinenky či bezpečnostné siete.