KVALITNÉ A ODOLNÉ AUTOPLACHTY PRE VŠETKY TYPY NÁVESOV

Kvalitné a odolné autoplachty pre všetky typy návesov

Ponúkame vám vysokokvalitné autoplachty so zárukou vysokej odolnosti a dlhej trvácnosti. Autoplachty vyrábame pre všetky typy návesov a nadstavieb v širokej škále farieb. Autoplachty patria medzi hlavné odvetvia, na ktoré sa špecializujeme pri výrobe z technických textílií so špecifickým určením.

Vyberte si autoplachty podľa vašich potrieb, z celej našej ponuky

Rozhodnite sa pre autoplachty, ktoré vydržia. Špecializujeme sa na výrobu autoplachiet s vysokokvalitných materiálov – technických textílií, ktoré používame i na výrobu plachiet na altánky, bezpečnostných sietí či clon. Nami vyrábané autoplachty sú označené certifikovaným reflexným značením a dokážu odolávať výkyvom počasia i slnečnému žiareniu.

NAŠA PONUKA Autoplácht

Autoplachty rozdeľujeme na tri základné skupiny. Sú to colné autoplachty, ktoré spĺňajú potrebné colné predpisy pri prevoze tovaru mimo krajín EÚ.

Ďalej je to najrozšírenejšie autoplachty súčasnosti – zhrňovacie autoplachty, s možnosťou aplikácie strmeňov s dodatočnou colnou úpravou pri použití návesu mimo EÚ. Vyrábame i rolovacie autoplachty z PVC-PES tkaniny, ako aj autoplachty na vlečky, plachty na vozíky, plachty na lode. Vyrábame a upravujeme i špecifické druhy autoplachiet podľa individuálnych potrieb zákazníkov.