BEZPEČNOSTNÉ SIETE MAJÚ ZA ÚLOHU ZAISTIŤ BEZPEČNOSŤ PRACOVNÍKOV PRI PRÁCI VO VÝŠKACH

Bezpečnostné siete na ochranu voči pádu na staveniskách

Bezpečnostné siete by mali byť samozrejmosťou na každom stavenisku pri všetkých výškových prácach. Bezpečnostné siete slúžia na zaistenie bezpečnosti práce. Naše bezpečnostné siete spĺňajú normy (EN1263-1) a okamžite vás presvedčia o svojej kvalite.

Na zaistenie bezpečnosti používajte certifikované bezpečnostné siete

Bezpečnostné siete sú základným parametrom, ktorý je potrebné zabezpečiť pri stavebných prácach vo výškach. Bezpečnostné siete umožňujú pracovníkom voľný pohyb a pri páde ich bezpečne zachytia.

Ďaľšie užitočné informácie

Zachytávajú i stavebné materiály či nástroje. Bezpečnostné siete je možné doplniť o rašlovú sieťovinu či PE kryciu plachtu, ktoré zabránia prepadaniu malých predmetov a kúskov stavebného materiálu.

Naše bezpečnostné siete sú certifikované a spĺňajú patričné normy – EN1263-1. Ponúkame vám ich vo viacerých prevedeniach. Systém S – ochranné siete s obvodovým lanom na horizontálne použitie, systém T – ochranné siete v konzolách na horizontálne použitie, systém U – ochranné siete v nosných konštrukciách pre vertikálne požitie a systém V – ochranné siete s obvodovým lanom na zavesenie pomocou šibeníc.

Pozrite si i naše autoplachty, plachty na altánky, clony či žinenky.